Aktywny wypoczynek dla dzieci w wieku od 6 do 14 lat w Twoim mieście!

Półkolonie Letnie 2020

Bogaty program sportowo-rekreacyjny gwarantuje, że każde dziecko będzie aktywnie uczestniczyło w naszej półkolonii. Tygodniowy turnus to świetna okazja, aby poznać wiele aktywności i ciekawych form spędzenia wolnego czasu w gronie przyjaciół. W najbliższym sezonie znajdziecie nas w Zielonej Górze, Sulechowie i Świebodzinie. Zapewniamy mnóstwo pozytywnych emocji, brak wolnego czasu, zajęcia wakacyjne dla każdego, nowe przyjaźnie i znajomości na lata !

Program półkolonii dla dzieci (Zielona Góra, Sulechów, Świebodzin)

W trakcie wypoczynku letniego będziemy poznawać i doskonalić między innymi: grę w tenisa ziemnego, różne style pływackie, gry zespołowe, podstawowe kroki taneczne, język angielski, ciekawe dyscypliny sportowe. Na uczestników półkolonii czeka wiele atrakcji m.in. gry i zabawy na świeżym powietrzu, wielka bitwa wodna, fotobudka, zajęcia o tematyce survivalowej dla dzieci, robotyka i programowanie LEGO® (WeDo 2.0 i Mindstorms), ciekawe gry planszowe, bitwa NERF®, druk 3D, strzelanie z łuku, gry na konsoli, warsztaty szycia i rękodzieła, gry plażowe, boule , dart, kręgle, gry terenowe. W trakcie półkolonii zaplanowany jest jeden seans filmowy lub spektakl teatralny.

Bezpieczne i atrakcyjne zajęcia wakacyjne dla dzieci

Wszystkie zajęcia prowadzone są w grupach ok. 10 osobowych, z podziałem na wiek i zainteresowania. W trakcie wakacji letnich zajęcia odbywają się na boiskach i terenie przyszkolnym, w salach lekcyjnych, a gdy pogoda jest niesprzyjająca - w sali sportowej. Naszych instruktorów i wychowawców wyróżnia pasja i doświadczenie w pracy z dziećmi. W trakcie turnusu zapewniamy dwudaniowy obiad i wodę mineralną dostępną przez cały dzień.

Więcej informacji o naszych półkoloniach

przykładowy plan dnia
7:45-8.20 czas na zbiórkę
8.30 apel, poranna gimnastyka
8.45 gry zespołowe
10.15 przerwa śniadaniowa
10.30 robotyka i programowanie
12.15 obiad
13.00 rekreacja
14.15 nauka pływania
15.15 gry i zabawy