Nauka Pływania

Doskonalenie Pływania

Młodzież i dorośli 16+

Pływanie to same korzyści!

Zabawa i przygoda Nie tylko przedszkolaki, które najwięcej grają i bawią się podczas naszych zajęć, czerpią z pływania mnóstwo frajdy. Akademia Pływania to także wstęp do świata sportów wodnych tj. żeglarstwo, nurkowanie, ratownictwo wodne. Dzieci mogą kontynuować przygodę z pływaniem i czerpać z niej wiele radości przez całe swoje życie!

Zdrowie i siła Otyłość zaczyna być coraz większym problemem w Polsce i na świecie. Lekcja pływania to spory wysiłek fizyczny, angażujący do pracy niemal wszystkie mięśnie naszego ciała. Dzięki regularnemu pływaniu Twoje dziecko będzie prawidłowo się rozwijać zarówno fizycznie jak i psychicznie.

Pływanie dla każdego Pływanie to sport, który można uprawiać w każdym wieku. Prowadzimy lekcje dla dzieci i dorosłych. Zapraszamy wszystkich niezależnie od poziomu umiejętności. Im wcześniej rozpoczniesz naukę pływania tym lepiej!

gry i zabawy w wodzie

Bezpieczeństwo Podczas naszych zajęć uświadamiamy dzieciom jak należy dbać o bezpieczeństwo nad wodą i jak reagować na nietypowe sytuacje. Grupa zaawansowana uczy się podstawowych technik ratownictwa wodnego tj. holowanie i skoki ratownicze.

Akademia Pływania Sulechów

profil-01

Nasz program szkolenia cechuje praca w małych grupach, efektywność zajęć i dobra atmosfera. Podział na wiele stopni zaawansowania sprawia, że łatwo nam jest dotrzeć indywidualnie do każdego uczestnika.

Uważamy, że ciągłe motywowanie dzieci do dalszej pracy jest bardzo ważne w każdym sporcie. Dzieci kompletując kolejne odznaki i dyplomy nabierają większej wiary we własne umiejętności i z jeszcze większą chęcią uczestniczą w zajęciach.

 

Nauka w naszej sulechowskiej szkółce pływania to nie tylko ciężka praca, to również mnóstwo zabawy! Najmłodsi bawią się i grają w wodzie po to aby się z nią oswoić. Trochę starszym nie zabraknie emocji podczas zawodów i obozów sportowych.

Najważniejsze bezpieczeństwo! Już 5 latków uczymy jak bezpiecznie zachować się w wodzie i jak reagować na nadzwyczajne sytuacje. Uczestnicy z grupy zaawansowanej oraz Klubu Pływackiego znają podstawy ratownictwa wodnego i mogą się rozwijać w tej dziedzinie.

Jak działamy?

  • Szkolenie odbywa się w kursach semestralnych.
  • Rodzic zna dokładną ilość i terminy zajęć.
  • Umożliwiamy odrobienie nieobecności w innym terminie.
  • Dla rodzeństw oraz osób uczestniczących w innych zajęciach z naszej oferty, oferujemy atrakcyjne rabaty.
  • Umożliwiamy płatność w ratach.
  • Cena zawiera bilety wstępu na basen.

Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci w wieku 5-14 lat

Zapraszamy na zajęcia nauki i doskonalenia pływania na basenie w Sulechowie! Oferujemy całoroczny program dla dzieci już od 5 roku życia. Szkolenie odbywa odbywa się w formie kursów semestralnych (14 jednostek). Po zakończeniu każdego etapu, dzieci przechodzą test pływacki, nagradzany odznaką. Liczebność grup waha się od 6 os. (najmłodsi) do 10 os. (grupa zaawansowana). Przy tworzeniu grup bierzemy pod uwagę przede wszystkim umiejętności i wiek uczestników. Rekrutacja do szkółki pływackiej odbywa się poprzez formularz dostępny tutaj lub telefonicznie (785 236 735).

Klub Pływacki 12-16 lat

W klubie pracujemy przede wszystkim nad optymalizacją techniki pływackiej. Uczymy młodych pływaków jak dostosować plan treningu pod indywidualne potrzeby, tak aby pływać szybciej i na dłuższe dystanse.

Uczestnicy naszej szkoły pływania biorą udział w zawodach oraz wyjeżdżają wspólnie na obozy. Każdy ma okazję przygotować się do egzaminu na Ratownika WOPR. Chcesz doskonalić swoje umiejętności pływackie?  Dołącz do naszego klubu już dziś!

Zapisy i terminy

Pływanie dla młodzieży i dorosłych

Regularne chodzenie na basen oznacza nie tylko lepszą kondycję, to także smuklejsze ciało i znakomity sposób na korekcję wad postawy. Pływanie pobudza układ krążenia oraz zwiększa pojemność płuc, co oznacza lepsze dotlenienie dla naszego mózgu.

Zapraszamy młodzież od 16 roku życia i dorosłych w każdym wieku do nauki i doskonalenia technik pływackich!

Zapisy i terminy

Akademia Pływania dla każdego!

Plan zajęć w roku szkolnym 2019/2020 II semestr (luty-czerwiec 2020)Godziny zajęć mogą się jeszcze zmienić. Ostateczny plan zostanie potwierdzony około 10 dni przed rozpoczęciem zajeć. * wiek uczestników jest podany orientacyjnie, tworząc grupy bierzemy pod uwagę przede wszystkim poziom umiejętności

Nauka Pływania I etap

wiek: 5-7 lat, grupa: do 6 os.
Poniedziałki/Wtorki/Środy/Czwartki/Piątki/Soboty
godziny: 16:30 i 17:45
kurs obejmuje 14 zajęć (50min)
zajęcia raz lub dwa razy w tyg.
pierwsze zajęcia: 17.02.2020
Basen Sulechów
koszt: 480 zł (bilet w cenie)

Nauka Pływania II etap

wiek: 8-10 lat, grupa: 6-8 os.
Poniedziałki/Środy/Piątki/Soboty
godziny: 16:30 i 17:45
kurs obejmuje 14 zajęć (50min)
zajęcia raz lub dwa razy w tyg.
pierwsze zajęcia: 17.02.2020
Basen Sulechów
koszt: 450 zł (bilet w cenie)

Nauka Pływania III etap

wiek: 10-14 lat, grupa: do 10 os.
Poniedziałki/Środy/Piątki/Soboty
godziny: 16:30 i 17:45
kurs obejmuje 14 zajęć (50min)
zajęcia raz lub dwa razy w tyg.
pierwsze zajęcia: 17.02.2020
Basen Sulechów
koszt: 450 zł (bilet w cenie)

Zajęcia pływania na półkolonii

wiek: 5-14 lat
Ferie zimowe/Wakacje
godziny: 8:00-16:00
5 dni pełnych atrakcji
Sulechów, Świebodzin

Wakacyjna Akademia Pływania

wiek: 5-14 lat
Lipiec 2020
3 razy w tygodniu! godz. 16:30
14 zajęć, koszt: 480zł
Basen Sulechów

Nauka dla młodzieży i dorosłych

zajęcia indywidualne
kontakt telefoniczny
Sulechów

Jak zarezerwować miejsce na kursie?

1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy. 2. Na podstawie informacji przesłanych w formularzu dopasujemy najlepszą grupę i termin zajęć. 3. Do 14 dni przed rozpoczęciem kursu prześlemy szczegóły SMSowo.

Płatności i warunki uczestnictwa:

1. Wpłaty przyjmujemy na konto bankowe. Istnieje możliwość płatności za kurs w 3 ratach.2. Rodzeństwom i osobom uczestniczącym w innych zajęciach Małej Akademii Sportu przysługuje zniżka w wysokości 30 zł/os.3. Wszystkie kursy dla dzieci zawierają w cenie bilet wstępu na basen. Rodzice mogą wejść bezpłatnie do szatni aby pomóc dzieciom.4. Czas trwania zajęć pływania to 50 minut, czas na przebranie w szatni to 20 minut.5. Istnieje możliwość odrobienia do 2 nieobecności ( po uprzednim uzgodnieniu terminu)