Nauka Pływania

Pływanie to super zabawa, a zarazem jedna z najzdrowszych aktywności sportowych. Regularne uczęszczanie na zajęcia nauki pływania zapewnia wszechstronny rozwój dziecka. Pływanie dla dzieci oznacza lepszą kondycję, smuklejsze ciało i znakomity sposób na korekcję wad postawy. Zajęcia na basenie wpływają korzystnie nie tylko na zdrowie fizyczne, lecz także na umysł. Lekcje pływania dają wiele radości, kreując przy tym pozytywny obraz aktywności sportowej. Grupowe zajęcia dla dzieci uczą zdrowej rywalizacji i zachęcają do zawiązywania przyjaźni. Szczególną korzyścią wynikającą z umiejętności pływania jest zwiększone bezpieczeństwo podczas wypoczynku nad wodą. Aktualnie prowadzimy zajęcia grupowe i lekcje indywidualne pływania dla dzieci i młodzieży na basenie w Sulechowie.

Szkółka pływania dla dzieci

Przygodę z pływaniem warto rozpocząć jak najwcześniej. Z wodą mogą oswajać się już kilkumiesięczne maluchy. W naszej szkółce oferujemy całoroczny program nauki pływania dla dzieci w wieku od 5 do 14 lat. Tworzymy kameralne grupy – na etapie początkującym do 6 osób, średnim do 8 osób, natomiast grupy zaawansowane liczą maksymalnie 10 osób. Podział na wiele stopni zaawansowania sprawia, że zajęcia pływania są efektywne, a trenerzy mają możliwość skupienia się na indywidualnych potrzebach każdego uczestnika. Miejsce prowadzenia zajęć – basen miejski w Sulechowie.

Nauka pływania przez zabawę

W pracy z dziećmi stawiamy przede wszystkim na naukę przez zabawę. Gry i zabawy w wodzie to nieodłączny element naszych zajęć, mający na celu oswojenie młodych pływaków z wodą i pokazanie jak dużo radości daje ten sport. Widoczne postępy zachęcają i motywują do nauki. Dzieci z niecierpliwością czekają na kolejne zajęcia na basenie, a dla wielu z nich pływanie stało się pasją. Od zawsze szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo. Uczymy jak bezpiecznie zachowywać się w wodzie i jak reagować na nadzwyczajne sytuacje.

Szkolenie na każdym poziomie – nauka i doskonalenie pływania

Lekcje pływania prowadzimy na każdym etapie. Osoby potrafiące już pływać, mogą doskonalić u nas swoje umiejętności. Na etapie zaawansowanym pracujemy przede wszystkim nad optymalizacją techniki pływackiej. Uczymy młodych pływaków jak dostosować plan treningu pod indywidualne potrzeby, tak aby pływać szybciej i na dłuższe dystanse. Zapoznajemy dzieci z podstawowymi technikami ratownictwa wodnego. Szkoła nauki pływania w Sulechowie to doskonałe miejsce do nauki i doskonalenia swoich umiejętności pływackich.

+48 785 236 735

Pływanie to same korzyści

Zdrowie i siła
Lekcja pływania to spory wysiłek fizyczny, angażujący do pracy niemal wszystkie mięśnie naszego ciała. Regularne pływanie pomoże Twojemu dziecku prawidłowo się rozwijać zarówno fizycznie jak i psychicznie.

Pływanie dla każdego
Pływanie to sport, który można uprawiać w każdym wieku. Prowadzimy lekcje dla dzieci i dorosłych. Zapraszamy wszystkich niezależnie od poziomu umiejętności. Im wcześniej rozpoczniesz naukę pływania tym lepiej!

Przygoda na całe życie
Nauka pływania to także wstęp do świata sportów wodnych np. żeglarstwa, nurkowania, czy ratownictwa. Zachęcamy do kontynuowania przygody z pływaniem i czerpania z niej wiele radości przez całe życie!

Bezpieczeństwo
Podczas zajęć pływania uświadamiamy dzieciom jak ważne jest bezpieczeństwo nad wodą. Wraz ze wzrostem umiejętności pływackich, wprowadzamy do szkolenia elementy ratownictwa wodnego.

Aktualne kursy pływania - terminy i zapisy

nauka-plywania-dla-dzieci
NAUKA PŁYWANIA | SULECHÓW

Basen Sulechów | Nauka pływania dla dzieci w wieku od 5 do 14 lat

Zobacz więcej

Akademia Pływania Sulechów

  • zajęcia w kameralnych grupach (maksymalnie 6/8/10 osób);
  • wiele terminów do wyboru, zajęcia raz lub dwa razy w tygodniu;
  • atrakcyjna forma zajęć z wykorzystaniem najlepszego sprzętu do nauki pływania;
  • kadra trenerów z pasją i odpowiednimi kwalifikacjami – instruktorzy pływania, ratownicy, nauczyciele;
  • całoroczny program szkolenia (kursy semestralne, wakacyjne, obozy i półkolonie);
  • możliwość odrobienia nieobecności;
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.