Kierując się pasją do futbolu, popartą bogatym doświadczeniem, chcemy zarazić naszych adeptów pasją do gry po prostu! A tym samym zaszczepić w nich zdrowy tryb życia poprzez czynne uprawianie sportu. Grając w piłkę nożną dziecko doskonali motorykę, koordynację ciała, wytrzymałość, uczy się zdrowej rywalizacji i współpracy w zespole. To także okazja do zawarcia nowych przyjaźni.

Dążymy do tego, aby nasze treningii dostarczały dużo radości i pozytywnych emocji w przyjaznej atmosferze fair play. Nie zapominamy przy tym o szkoleniu i zdobywaniu umiejętności piłkarskich. Staramy się stworzyć jak najlepsze warunki dla rozwoju każdego dziecka, niezależnie od płci, czy poziomu umiejętności.

Szkółka piłkarska to nie tylko treningii piłkarskie dwa razy w tygodniu. Zawodnicy w barwach Akademii Piłkarkiej Sulechów reprezentują nasze miasto w rozgrywkach ligowych. Dla członków naszej piłkarskiej społeczności przez cały rok organizujemy dodatkowe atrakcje - pikniki piłkarskie, turnieje czy wyjazdy na mecze. Dołącz do naszej drużyny!

Na trening zabierz ze sobą:
strój sportowy dostosowany do warunków pogodowych
obuwie sportowe (halowe lub na małym korku)
getry i nagolenniki
wodę w wygodnej butelce

Lokalizacja zajęć:
Orlik przy ul. Żeromskiego (wjazd od ul. Licealnej)

Zapraszamy na treningi zapoznawcze!TELEFON: 668 375 763